עיסויים לגוף ולנפש

אורח החיים המודרני הוא כל כך תובעני, כל כך שואב את כל הזמן שלנו, את כל האנרגיה שלנו, עד כדי כך ששעה אחת של פינוק יכולה להיראות לנו כמו גן עדן, לזמן קצר ככל שיהיה.
 
אחת הדרכים הטובות והזמינות ביותר להתפנק, להירגע, ופשוט להתנתק מהכל - היא עיסוי. עיסוי מאפשר לנו לשכב מבלי להניע שריר אחד, בזמן שאדם אחר משקיע את כל כולו כדי לפנק אותנו, כדי להרגיע לנו את השרירים שבכלל לא ידענו על קיומם, כדי ללטף לנו סוף סוף את הגב כמו שאנחנו כל כך אוהבים, וכדי להעניק לנו תחושה אין סופית של רוגע שפשוט קשה להתעורר ממנה.
 
לכל אדם מתאים סוג עיסוי שונה, גם על פי ההעדפות שלו, גם על פי מצב הבריאות שלו וגילו, וגם על פי התוצאה שהוא מחפש. כך למשל, אפשר לחוות את העיסוי השוודי שהוא העיסוי הקלאסי והפופולארי ביותר, בו אנו שוכבים והמעסה מעסה לנו את השרירים בכל הגוף בצורה מאוד שיטתית ומסודרת.


מגוון רחב של עיסויים המותאמים לכל מטרה

 

יחד עם זאת, ישנם עוד סוגים רבים של עיסויים מקצועיים שיכולים להעניק לנו פינוק אין סופי, כמו למשל עיסוי כפות רגליים המשלב גם טיפול רפלקסולוגי, עיסוי פנים וקרקפת שמרגיע לנו את השרירים הכי לחוצים בגוף, שרירי העיניים, הראש והצוואר, עיסוי רקמות עמוק המתאים לאחר פעילות ספורטיבית אינטנסיבית, טיפולי גוף המשלבים שורה של עיסויים באזורים שונים בגוף, עיסוי באמצעות אבנים חמות, ואפילו עיסוי ייחודי לנשים בהריון.
 
כל עיסוי כזה יכול להעניק לנו בדיוק את הרוגע ואת תחושת הפינוק שאנחנו מחפשים, את פסק הזמן שאנחנו כל כך צריכים מסדר היום הלחוץ והעמוס שלנו, וזה מן סוג פינוק שזמין עבורנו כמעט לאורך כל היום במרחק נסיעה קצרה מכל מקום בעיר.
 
במכון העיסויים אנחנו פוגשים אווירה רגועה, אנשים מאירי פנים וחייכניים, מוסיקה מרגיעה וריחות נהדרים, וכולם ממתינים לנו כדי להעניק לנו שעה או שעתיים של הנאה יוצאת דופן, ולספק לנו אנרגיה מחודשת להמשיך הלאה.
 
אולי יעניין אותך לקרוא גם על: עיסוי מקצועי

עיסויים לגוף ולנפש

053-9344644