יום ספא - הדרך המושלמת להתפנק

מחפשים פינוק מושלם? מגיע לכם.

 

אתם עובדים קשה בחיי היומיום שלכם, מתאמצים, ממהרים ורצים ממקום למקום על מנת להספיק כל מה שאתם צריכים. מידי פעם אתם מרגישים שהתעייפתם, פיזית ונפשית, ושאתם זקוקים ליום של פינוק, הירגעות, שחרור מכל הלחצים, חיבור עם בן או בת הזוג והתרעננות כללית. יום ספא הוא דרך נפלאה להשיג את כל אלה. יום ספא הוא יום שאותו תוכלו להקדיש רק לעצמכם, או לעצמכם בשיתוף של בן או בת הזוג ולהשיג הנאה מושלמת ומרגיעה. 

 

מהו ספא?

 

ספא הוא מקום מרגיע ושקט, בו מוצעים לקהל טיפולי בריאות ושחרור פיזי מכל הסוגים. ספא מציע טיפולים שיפים הן לגוף והן לנפש, כמו למשל עיסויים מגוונים, החל מעיסויים שנועדו לשחרור ופינוק בלבד, ועד לעיסויים רפואיים ממש, כמו עיסוי רקמות עמוק וכדומה, אשר נועדו לשחרר שרירים תפוסים ולייצר השפעות רפואיות אחרות על הגוף כולו. מכוני ספא מציעים אפשרות של בילוי זוגי, בילוי קבוצתי, או בילוי ליחיד, כאשר לכל סוג של ביקור מותאם סגנון טיפולים שונה, חדרים אחרים וכדומה. יום ספא מאפשר ניתוק ושחרור מכל העולם והתמסרות להנאה ולרוגע.

 

מה כולל יום ספא בתוכו?

 

יום ספא עשוי לכלול מגוון טיפולים שונים, החל מעיסויים, כאמור, ועד לטבילה באמבטיות או בריכות המכילות שמנים רפואיים וחומרים מרגיעים אחרים. יום ספא יכול לכלול בתוכו גם טיפולי יופי שונים כמו מניקור ופדיקור, איפור, עצוב שיער, עיצוב גבות, טיפול פנים ועוד טיפולי יופי רבים.

לבילוי זוגי מוצעות גם אופציות כמו טבילה זוגית בג'קוזי, ארוחה רומנטית ומפנקת לשניים ועוד. יום ספא הוא הדרך המושלמת לבלות יום של חופשה, הדרך המושלמת להתנקות ליום אחד מכל קשיי היומיום ולחזור לפעילות שגרתית בכוחות מחודשים.

 

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: עיסויים - לגוף ולנפש

 

יום ספא

053-9344644